אינסטלטור דחוף - כיצד תשמרו על מערכת אינסטלציה תקינה

 
שמירה על מערכת אינסטלציה תקינה היא חשובה מאוד בבית שלכם

הבית, כמו כל דבר שבו אנו משתמשים, עובר בלאי מסוים במהלך השנים. כמו המכונית, הבגדים שלנו או כלי המטבח, גם בבית עצמו אנו משתמשים, ואם לא נדאג לתחזק אותו כמו שצריך הוא יעבור בלאי שיגרום לתקלות. ותקלות, כמו שכולם כבר יודעים, עולות הרבה כסף לתקן. אחת הבעיות החמורות והתכופות ביותר שמתרחשות בבתים בישראל היא סתימת הצנרת.

באופן כללי, מערכות אינסטלציה לא סובלות מתקלות באופן חריג, אך תחזוקה לקויה של מערכת הצנרות בבית עלולה להוביל לתקלות קטנות, שאם נזניח אותן עשויות להתפתח לתקלות גדולות.

אם כן, מה צריך לעשות בשביל למנוע מהתקלות האלה להתרחש? וכדי שלא תצטרכו אינסטלטור דחוף בכל שבוע, אספנו לפניכם מספר טיפים על מנת שתוכלו לתחזק את הצנרת בבית כמו שצריך ולהימנע מבזבוז כסף מיותר של מאות, ולפעמים גם אלפי שקלים. הנה הם לפניכם.

 

טיפים לשמירה על מערכת אינסטלציה תקינה

 
  • חומר פותח סתימות- ישנו מעין איזה מיתוס בקרב אנשים שאינם מהמקצוע שחומר פותח סתימות בצנרת עשוי לעשות נזק רב לצנרת, יותר מאשר תועלת, ולכן לא מומלץ להשתמש בו. אין בדבר הזה אמת או חצי אמת. חומר פותח סתימות יכול להיות פתרון נהדר לצנרת שלכם. כמובן שאין צורך לשפוך כל יום את כל הבקבוק, כן? אך מומלץ פעם בחודש או חודשיים לשפוך חומר פותח סתימות אל מערכת הצנרות בבית שלכם על מנת לוודא כי אתם פותחים את הסתימות, או לפחות מקלים על המשך הזרימה בסופו של דבר לפתוח את הסתימה. חשוב לשים לב כי ישנם חומרים פותחי סתימות המסוכנים למגע עור ישיר ועל כן יש ללבוש כפפות. כאשר אתם הולכים לקנות חומר פותח סתימות, וודאו עם האינסטלטור שלכם או המוכר בחנות איזה חומר עדיף. אם הוא אומר לכם שהחומר מסוכן לצנרת, החליפו אינסטלטור.

  • הזמינו אינסטלטור מקצועי- זה אולי הולך להישמע מוזר, אבל אם תזמינו אינסטלטור דחוף אליכם הביתה לטיפול בתקלות תוכלו דווקא לחסוך הרבה כסף. כיצד? ובכן, כמובן שכולנו רוצים לחסוך איפה שאפשר, אבל אם תביאו חובבן לבצע עבודה של מקצוען, התוצאה תהיה בהתאם. במקום לחסוך, תגלו כי אתם משלמים עוד ועוד על הוצאות נלוות ל"תיקון" שהעניקו לכם כמו איש מקצוע נוסף שיבוא לבדוק מה הבעיה, קניית אביזרים נוספים לצנרת ועוד. וודאו כי אתם מזמינים אליכם מקצוען הביתה ולא חובבן על מנת לוודא כי אתם שומרים על מערכת האינסטלציה אצלכם בבית במצב תקין ככל הניתן. לא שווה לחסוך כמה שקלים רק בשביל לגלות שאחר כך יהיה עליכם להוציא עוד. השתמשו במקצוען לתקן תקלות בצנרת הביתית.

  • שיערות- זה אולי נשמע כמו משהו זניח, אבל שיערות באמבטיה ובכיור מהוות כמעט 90% מהסתימות בבתים בישראל. כדאי לאסוף את השיערות לאחר השימוש בכיור או במקלחת ובאמבטיה. כאשר אנו אומרים שיערות, אנו לא מתכוונים לשאריות מהגילוח האחרון, אלא שיערות ארוכות שנושרות מהראש, בעיקר בקרב נשים. בנוסף, מומלץ לקנות רשת למקלחת ולכיור שתעזור למנוע נפילת שיערות פנימה.
 
 
אינסטלטור דחוף
 
 

פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות מקצועי ואמין

 
אין מקום לחובבנים בעסק הזה, ועל כן וודאו כי אתם פונים אך לקבלת שירות בחברה מקצועית. השוו מחירים, בדקו המלצות מחברים וכמו כן אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום על מנת לקבל שירות מקצועי, אדיב, אמין, איכפתי ואיכותי. אתם גם מוזמנים להשוות עם בעלי העסק האחרים- לא תמצאו שירות כמו שלנו.