שירותי אינסטלציה

 
הבית מוצף? ריח רע עולה מהביוב? מעוניינים להגביר את לחץ המים בברז? אנחנו ערוכים ומוכנים להעניק לכם את כל שירותי האינסטלציה תחת קורת גג אחת!
 
 
מהירות הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות
 
צלצלו עכשיו
052-5633362 050-9344444
 
חברת הצדיקים, הינה חברת אינסטלציה מובילה באזור המרכז, המספקת שירותי אינסטלציה מקצועיים כבר 25 שנה לכל לקוחותיה באזור המרכז, השרון ושפלת הארץ: רחובות, חולון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, רמת השרון, פתח תקווה, יהוד ועוד.
 
למומחים של משפחת הצדיקים יש הרבה מה להציע לכם:
 
 
  • זמני הגעה מהירים ביותר
  • צוות מקצועי ומנוסה עם ותק של 25 שנות ניסיון
 
 
 
  • מגוון פתרונות לבעיות המים והביוב
  • שימוש בציוד אינסטלציה בטכנולוגיה מתקדמת
 
 
 
 
 
שירותי אינסטלציה
 
 
 
שירותי אינסטלציה - איתור ותיקון נזילות
 
 
 
שירותי אינסטלציה - פתיחת סתימות
 
ט.ל.ח
 
 
 
 

שירותי אינסטלציה שלנו

 
ישנן הרבה סיבות המצריכות טיפול דחוף והזמנת שירותי אינסטלציה. האינסטלטור שלנו מתאים את שירותיו בהתאם לתנאים של כל מקרה לגופו. לא משנה אם מדובר בפתיחת סתימה קלה או מסובכת, שטיפת ביוב, החלפת צנרת, הגברת לחץ המים, שאיבת ביוב, תיקון נזילות, תיקון פיצוצים בצנרת ועוד, צוות המומחים שלנו שם לו למטרה לספק שירותי אינסטלציה מקצועיים ויעילים, על מנת לאפשר לכל לקוחותינו תיקון יסודי שיסייע להם לחזור לסדר היום ולשגרה במהירות.
 

התקנת ותיקון דודי שמש

 
נוסף על שירותי האינסטלציה שלנו, אנו מספקים שירותים מקיפים עבור דודי שמש. הצוות המיומן שלנו מנוסה בהתקנת דודי שמש, וכן בתיקון לקויות ופגמים בדוודים קיימים.
 

איתור נזילות בטכנולוגיה מתקדמת

 
שירות נוסף אותו אנו מעמידים לרשות הלקוחות, הוא איתור נזילות באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, הכולל מצלמה תרמית מיוחדת המסייעת באיתור נזילות וגילוי סימני רטיבות מוקדמים בקיר.
 
יש לכם סתימה בשירותים? יש צורך בשאיבת הביוב? חייגו עכשיו והצוות המסור שלנו ישמח להעניק לכם שירותי אינסטלציה מהירים ויעילים!
052-5633362 050-9344444