פתיחת סתימות

 
יש לכם סתימה בשירותים? הכיור מוצף והמים לא יורדים? זה הזמן לקרוא לאינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות קשות!
 
 
זמן הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות!!
 
חברת האינסטלציה הצדיקים, נחשבת לאחת מחברות האינסטלציה המובילות בתל אביב, המספקת שירותיה לכל אזור המרכז, השרון והשפלה.בין שירותינו תוכלו למצוא:פתיחת סתימות קלות ומסובכות, החלפת מערכת ביוב, שטיפת קווי ביוב, תיקוף פיצוצים בצנרת ללא פגיעה ברצפות, תיקון קרמיקה לאחר החלפת ביוב, שאיבת ביוב ועוד.
 
הנה רק חלק מהסיבות להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו:
 
  • זמני הגעה מהירים עד 10 דקות מזמן הקריאה
  • צוות אינסטלטורים מקצועיים ומנוסים מאז שנת 1989
  • עבודות נלוות לתיקון מערכות הביוב
 
צלצלו: 052-5633362 050-9344444 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 24 שעות ביממה ובהגעה מיידית
ישנן מגוון סיבות הגורמות לסתימה בשירותים, המובילות בסופו של דבר לריחות רעים העולים מהשירותים ומן הכיורים, הצפה בחדר האמבטיה והשירותים, או חמור מכך סתימה בדירה אחת, הגורמת לסתימות בדירות אחרות בבניין (במידה ואתם גרים בבית משותף עם צנרת משותפת). מעבר לכך, גם במקרה של בית פרטי, אשר ממוקם בשכונה של בתים, הריח והנזק התברואתי הם בעלי השפעה ישירה על הבתים האחרים בשכונה.
 
 

פתיחת סתימות - מגבונים באסלה

 
תופעת המגבונים באסלה היא תופעה הרווחת בקרב רוב הבתים, אשר יושביהם לא מודעים לבעייתיות ולנזקים הנלווים להשלכת המגבונים לאסלה, במקום לפח. בסופו של דבר הביוב פשוט לא "עומד" בזה, ונגרמת סתימה בביוב, שמביאה לכך שלא ניתן להדיח את המים, ותכולת הביוב עולה על גדותיה.
 
 
 
פתיחת סתימות
 
 
 
 

שערות באמבטיה

 
סיבה נוספת לסתימה בביוב, היא הצטברות שערות בכיורים ובחורי הניקוז באמבטיה. בבתים רבים, גרות משפחות, כאשר באופן טבעי שיער בני המשפחה נוטה להתחלף ולנשור. השערות נופלות לכיורים בעת הברשת השיער, ולחור הניקוז בזמן חפיפת הראש, וכאשר לא מתמידים בניקוי הצטברות השערות האלה לאורך זמן, עלולה להיגרם סתימה סבוכה, שדורשת הזמנת אינסטלטור במיוחד עבור פתיחת הסתימה.
 

מגוון פתרונות לפתיחת סתימות

 
צוות המומחים שלנו מחזיק בוותק של 25 שנה בפתיחת סתימות מקצועית. בעזרת ציוד משוכלל הכולל מצלמה לאיתור נזילות, ציוד לשטיפת קווי ביוב ושיטות אינסטלציה מתקדמות, אנו ערוכים לפתיחת כל הסתימות, קלות וחמורות גם יחד, כדי שאתם תוכלו לחזור במהרה לשגרה היומית שלכם.
 
הביוב מעלה ריחות לא נעימים? זקוקים לאיש מקצוע לפתיחת הסתימה? התקשרו אלינו עכשיו ונגיע במהירות של עד 10 דקות מזמן הקריאה!! 052-5633362