נזילות בשירותים

 
יש לכם נזילה בשירותים? אל תדאגו, ניתן לפתור זאת במהרה

נזילה בשירותים היא עניין מטריד ומעצבן, שלא רק מפריע לניקיון ולמראה של הבית, אלא גם עלול להוביל לבזבוז של חשמל ושל כסף. לעתים ניתן לטפל בנזילה כזו באופן עצמאי, אך ברוב המקרים הטיפול בנזילות בשירותים הינו באמצעות הזמנת אינסטלטור. חשוב לדעת שאין מה לדאוג אם יש לכם נזילה בשירותים, כיוון שלרוב מדובר בסוג נזילות שאינסטלטור יכול לפתור בתוך שעה קלה. עם זאת, עדיין מומלץ לדעת מה כדאי לעשות כשנתקלים בנזילה כזו.

 

מה עושים כשנתקלים בנזילה בשירותים?

 
יש מספר דברים שכדאי לעשות אם נתקלתם בנזילה מהשירותים שלכם:

  • טיפול זמני בנזילה מהצינור – אם אתם רואים שמקור הנזילה מהשירותים שלכם הוא בצינורות של השירותים, ניתן לבצע טיפול זמני שהוא פשוט ויעיל, לפני שהאינסטלטור מגיע. לשם כך, תצטרכו לקנות בחנות לציוד לבית סרט טפלון של אינסטלציה. לפפו את סרט הטפלון מסביב לנזילה בצינור, לפחות כארבעה עד חמישה ליפופים במקום הנזילה. הסרט ימנע את יציאת המים מהצינור ואת בזבוזם עד להגעת איש המקצוע.
  • הזמנת אינסטלטור איכותי – בסופו של דבר כדי לטפל בכל בעיה בצנרת תצטרכו להזמין אינסטלטור מומחה. רק לאינסטלטורים יהיו את הכלים והידע המתאימים לטיפול בנזילה בשירותים שלכם. חשוב לבחור באינסטלטור אמין ואיכותי שאתם יכולים לסמוך עליו. האינסטלטור צריך לאתר את הנזילה שלכם ולטפל בה. חשוב לדעת שטיפול בנזילות בשירותים אמור להיות ברוב רובם של המקרים מהיר ולא יקר במיוחד.
  • איתור נזילות – לעתים קשה לראות בעיניים מהו מקור הנזילה ואז יש צורך בשירות של איתור נזילות. לרוב אינסטלטור מומחה ידע כיצד לבצע זאת. כיום איתור של נזילות מתבצע באמצעות מכשירי אינפרא אדום מיוחדים שיכולים לאתר את הנזילות גם מאחורי הקיר.
 
 
איתור נזילות
 
 

צדיקים – המומחים בפתרון כל בעיות האינסטלציה

 
חברת הצדיקים מאגדת אינסטלטורים מומחים שנבחרו בקפידה. אם יש לכם נזילה בשירותים או בכל מקום אחר, אנו נבצע עבורכם שירות איתור נזילות ותיקון שלהן תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר. אם אתם רוצים תיקון מהיר, יעיל, איכותי ומשתלם של כל בעיה בצנרת, פנו אלינו כעת.