על מה מומלץ להקפיד לפני שבוחרים באינסטלטור?

 
כשיש בעיה בצנרת, האינסטינקט שלנו הוא לרוץ לטלפון, להתקשר לאינסטלטור הראשון שנמצא באינטרנט, ולהזמין אותו. גם אם מדובר על בעיה שנראית דחופה מאד, אנו ממליצים לכם לעצור רגע ולהירגע. גם אם זה נראה לכם כרגע דחוף ובהול, אל תשכחו שאם תזמינו אינסטלטור שאיננו מקצועי, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה חמורה עוד יותר מזו שאתם כבר מטפלים בה. לכן, הקפידו לקרוא את העצות שלנו בנוגע לבחירת אינסטלטור מקצועי - וכך תבחרו באדם המתאים למשימה.
 
מהירות הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות
 
 
אינסטלטור 24 שעות
 
 
 
אינסטלטור
 
 
 
אינסטלטור אמין
 
ט.ל.ח
 
 
 
 

הכללים לבחירת האינסטלטור:

 
  • האם הוא זמין עבורכם? - אחד הכללים החשובים ביותר לבחירת אינסטלטור היא הזמינות שלו. התקלות בצנרת לא מתרחשות שעות שנוחות לכם. יש תקלות שעלולות לצו לפתע בשעה 2 בלילה כשהצנרת מתפוצצת והביוב עולה על גדותיו בבית. חשוב מאד קודם כל שיהיה לכם מספר טלפון של אינסטלטור שזמין 24 שעות ביממה. כך תבטיחו לעצמכם שהאינסטלטור יגיע במהירות. מבחינה זו, עדיף גם לפנות לאינסטלטור שזמין מבחינה גיאוגרפית, ולא נמצא במרחק של שעה נסיעה מהבית שלכם.
 
  • מה השירותים שהוא מספק? - זה די ברור שכל אינסטלטור יוכל לטפל בסתימות ולטפל בפיצוצים, אבל כדאי שמראש יהיה לכם מספר טלפון של אינסטלטור שמספק מגוון רחב של שירותים. השירותים הללו צריכים להיות למשל איתור של נזילות סמויות, צילום של הצנרת וקווי הביוב, התקנת מכשירים להגברת לחץ המים, ועוד שירותים שונים. מדוע זה חשוב אפילו אם הבעיה שלכם היא בסיסית למדי? פשוט מאד - כי אינסטלטור שנותן כל כך הרבה שירותים מתקדמים ומורכבים, הוא כנראה אינסטלטור מקצועי באמת שאפשר לסמוך עליו במשימות שונות, וזה מבטיח את המקצועיות שלו.
 
  • נסו גם לחפש המלצות - נכון שזה מרגיש בהול, ובכל זאת הקדישו כמה דקות כדי לקרוא המלצות וביקורות על האינסטלטור שאתם עומדים לבחור. כיום יש לא מעט אתרי דירוג שבהם תוכלו לקרוא ביקורות אובייקטיביות על אינסטלטורים, לראות האם המחירים שלהם הוגנים, איזה יחס הם נתנו ללקוחות שלהם, ועוד. במידת האפשר, אפילו נסו לפנות לאנשים שאתם מכירים, או זו שעה סבירה ליצור איתם קשר. אין כמו טיפ מחבר קרוב או מקרוב משפחה, על אינסטלטור שהיה להם ניסיון חיובי עימו.
 
  • האם הם נותנים אחריות על העבודה? - עוד סעיף שחשוב לשים לב אליו, הוא סעיף האחריות. אינסטלטור מקצועי צריך לתת אחריות על העבודה שלו. זה אומר שאם הבעיה בצנרת תחזור על עצמה תוך זמן קצר, האינסטלטור מתחייב לבוא במהירות ולטפל בבעיה שוב מבלי שהוא ידרוש מכם תשלום נוסף. זה היבט שמראה שהאינסטלטור הוא אדם ישר והגון.
 

ואז אפשר ליצור קשר

 
אחרי שבדקתם את כל הסעיפים הללו, אתם יכולים ליצור קשר עם האינסטלטור הנכון בלב שקט. נכון שזה יכול לקחת כמה דקות, אבל התוצאה הסופית תהיה עבודה מופתית על הצנרת שלכם, כך שיש לכם רק מה להרוויח מכך.