טיפים להזמנת אינסטלטור בשעות לא רגילות

 
אחת הצרות הכי גדולות שיכולות להתרחש לכל בעל בית או עסק הוא פיצוץ צנרת באמצע הלילה. צרות כאלה לא מותירות הרבה אפשרויות ומאלצות להזמין שרברב שפועל 24 שעות ביממה. לא מעט חוששים להזמין אינסטלטור בשעות כאלה בין היתר כי לא כולם מספקים שירות באמצע הלילה, חג או שבת בבוקר וגם כי התעריף הוא גבוהה יותר מאשר בשעות העבודה הרגילות. כדי להפוך הזמנה באמצע הלילה לקלה ויעילה יותר לפניכם מדריך קצר שיעזור להם להשתלט על תהליך החיפושים ולהימנע מצרות.
 

בחירת מקצוען מבעוד מועד

 
קהל הצופים הקבוע של תכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק" כבר מכיר את כל השיטות באמצעותן מרמים שרברבים את הלקוחות שלהן. לכן זהו פחד נוסף של כל אחד - שמישהו ינצל את המצוקה, ימציא תקלות נוספות או שיגבה תשלום מופרז. לכן חשוב למצוא אינסטלטור 24 שעות בהגדרתו ולקחת את מספר הטלפון כך שתוכלו להזמין מישהו שכבר בדקתם במקום להתחיל להמר באמצע הלילה. להלן כמה דברים שחשוב לברר מולו.
 
 
אינסטלטור 24 שעות
 
 
 
אינסטלטור בכל הארץ 24 שעות
 
 
 
אינסטלטור מהיר 24 שעות
 
 
 
 

תעריף

 
כאמור, תעריף לילה, שבת וחג יהיה גבוהה יותר מאשר עלות ביקור שרברב ביום רגיל. במילים אחרות התשלום על התיקון יהיה יקר יותר. אבל אין זה אומר שיש לשרברבים זכות להפריז במחירים. יש לוודא מראש מה התעריף שלו לשעות החירום ולהשוות אותם לא רק מול אינסטלטורים אחרים אלא גם מול מחירונים שמתפרסמים בפורטלים שונים של בעלי מקצוע.
 

זמינות

 
לא כל שרברב שבאתר שלו כתוב שהוא נותן שירות 24 שעות, עובד בשבתות ובחגים, לכן יש לברר זאת מראש. לא כולם טורחים לציין זאת. חלקם עלולים להעביר את העבודה לא לעובד שלהם אלא לקולגה אחר למקצוע בשעת החירום וזה כבר יהיה מישהו שלא בדקתם. לא אחת קרה שבעלי מקצוע העבירו עבודות למתחרים, תמורת אחוזים מהעסקה, ואותו השרברב סיפק עבודה גרועה ומחיר שלא היה ידידותי בכלל ללקוח.
 

קרבה

 
ככל שאותו אינסטלטור יגיע אליכם מהר יותר, כך פחות נזק יגרם לרכוש ולצנרת. כדי להשיג מטרה זאת חשוב לבחור את השרברב שגר הכי קרוב אליכם. אבל אל תשכחו לבדוק את התעריף והזמינות שלו, כמו גם לבקש המלצות ולחקור עליו מעט באינטרנט.
 

לפני שהאינסטלטור מגיע

 
על מנת למנוע נזקים בבית, כאשר מדובר בנזילות, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לסגור את הברז הראשי לבית. לאחר מכן נקו את השטח והכינו אותו לשרברב כדי שהתהליך יהיה זריז ויעיל. זה ימנע כמה תאונות ברחבי הבית.