החלפת גומייה בניאגרה

 
הכירו כיצד בנויה הניאגרה

הניאגרה שנמצאת אצלנו בשירותים מספקת לנו אסלה נקייה בכל פעם שאנו מסיימים לעשות את צרכינו אך ברגעים מסוימים היא בוגדת בנו, נוזלת או לא פועלת. המונח ניאגרה הוא מונח בסלנג אך בשימוש היום יומי הוא המוכר ביותר והפך למילה מוכרת ומקובלת. הניאגרה צוברת מים מהצנרת הביתית ובעת הצורך בלחיצת כפתור מפילה מאגרי מים גדולים, כשבעה ליטרים למיכל מלא, ואלו מחליפים את המים באסלה תוך כמה שניות. לעתים חלק אחד מהניאגרה יכול להישחק מה שיוצר נזילות מעצבנות אותן נצטרך לנקות ולא תמיד נבין מהיכן הן מגיעות. במקום למהר להזמין שירותי אינסטלציה כדאי להכיר מעט את מבנה הניאגרה.
 

מה תפקיד הגומייה בניאגרה?

 
הגומייה היא החלק שאחראי שהמים לא ייצאו. ישנם כמה מנגנונים של ניאגרות ביתיות ובכולן יש גומי אולם המיקום יכול להשתנות. בחלק מהניאגרות הגומי נמצא בצינור שמחבר בין צנרת המים לבין מיכל הניאגרה עצמו ויש את הגומי שאחראי להידחף על ידי המצוף ולסתום מעבר של מים נוספים.

הגומי משמש אותנו יחד גמישותו כך שאפשר להתקין אותו יחסית בקלות על החיבור בין המיכל לצינור וכך האטימה היא מוחלטת, אך לעתים הגומי נשחק ונבלה עם השנים, מאבד מגמישותו ואז מתחילה להיות נזילה. החלפת הגומי יכולה להיעשות על ידי שירותי אינסטלציה עד הבית אך ניתן להחליף גם באופן עצמאי כך שנחסוך בעלויות.
 
 
אינסטלציה
 
 

כיצד להחליף את הגומייה?

 
כשרוצים להחליף את הגומייה, ראשית יש למצוא גומייה מתאימה אותה אפשר לרכוש במגוון חנויות לכלי בית חנויות לעבודות בנייה ושיפוצים. הגומייה לא גדולה, כגודל כף יש, ולפני החיבור שלה חשוב לוודא שהצנרת רקע. חשוב לסגור את ברז המים ולרוקן את כל מה המים שיש בניאגרה, ולאחר מכן להסיר את הגומי הישן.

לעתים קשה להסיר את הגומי ויש לדחוף את הצינור בחוצה בחוזקה, ניתן גם להשתמש בסכין שיחתוך את הגומי שכבר אין בו שימוש. לאחר מכן יש להלביש את הגומי על הצינור ולוודא שהחיבור מתאים, להכניס חזרה את הצינור ולוודא שבאמת יש אטימה מוחלטת של המים ואין חשש לנזילה בשימושים הבאים.
 
 
 

לא הצלחתם לפתור את התקלה - פנו לשירותי אינסטלציה

 
 
 
במידה ובכל זאת לא הצלחתם לפתור את התקלה אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה מקצועיים.
התקשרו אלינו במספר 052-5633362 ואנו מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולטפל בתקלה
במקצועיות ויעילות מקסימלית!