הגברת לחץ מים

 
 
לא רק דירות ישנות או גבוהות זקוקות לשירותי הגברת לחץ מים. באמצעות הגברת לחץ מים ניתן להבטיח זרימה שוטפת של המים למפעלי תעשייה, מחסנים, משרדים ועוד. שירותי הגברת לחץ מים ניתנים על ידי חברות אינסטלציה ומבוססים על אמצעים מתקדמים
 
חברת הצדיקים מבצעת הגברת לחץ מים במקצועיות וביעילות של עשרות שנים עם זמן הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות
 
צלצלו עכשיו - 050-9344444, 052-5633362
 
 
הגברת לחץ מים
 
 
 
הגברת לחץ מים במפעלים
 
 
 
הגבלת לחץ מים בבניינים
 
 
 
 
הגברת לחץ מים היא אחד השירותים החשובים ביותר של תחום האינסטלציה. בעוד בעבר נאלצו לקוחות רבים להתפשר על לחץ מים נמוך, הרי שכיום ניתן להזמין את השירות ובתוך דקות ספורות ליהנות מלחץ מוגבר. קהל היעד העיקרי של שירותי הגברת לחץ מים כולל את הלקוחות הבאים:
 
א. בתים פרטיים בקומות גבוהות – בעלי בתים בקומות גבוהות מכירים היטב את הצורך בשירותי הגברת לחץ מים. היות והמרחק בין הדירות גדול, משאבות להגברת לחץ מים הן פתרון אידיאלי. המשאבות מבטיחות חיסכון בהוצאות המים ובמקביל הן מייצרות תשתית זרימה נוחה וזמינה. לחץ מים נמוך נפוץ בדירות מקומה חמש ומעלה, או לחילופין בבניינים שגילם מעל 10 שנים.
 
ב. מפעלי תעשייה וענף החקלאות – שירותי הגברת לחץ מים ניתנים גם עבור לקוחות בסקטור הפרטי והחקלאי. משאבות להגברת לחץ מים מנצלות עד תום את תשתית המים ומעבירות את הכמויות הדרושות לפעילות שוטפת.
 
ג. עיריות מקומיות – הגברת לחץ מים ברמה המוניציפאלית תורם עבור שלל האזרחים והתושבים. הגברה מן הסוג הזה דורשת מיומנות גבוהה ושימוש בציוד מתקדם. רשויות מקומיות מזרימות מים בלחצים לא גבוהים והפתרון הוא הגברת לחץ מים באמצעות משאבות.
 

כיצד מבצעים הגברת לחץ מים?

 
הגברת לחץ מים מבוססת במידה רבה על המשאבה. חברה הנדרשת לבצע הגברת לחץ מים בוחרת משאבה לפי קריטריונים כגון:
 
היתרון של שירות מתקדם להגברת לחץ מים הוא צריכת חשמל נמוכה וביצועים אופטימאליים. מעבר לכך, במשאבות חדשות קיימת אפשרות להתאים את הגברת הלחץ לציבור שומרי השבת והמסורת. במשאבות אלו יש לוח פיקוד חשמלי המאפשר בקרה לפי פונקציות מגוונות.
 
  • מצב הצנרת בבניין
  • הסיבה המרכזית לירידה הדרגתית בלחץ המים
  • בידוד בעיית הלחץ מבעיות אחרות בצנרת
  • בחירת טכנולוגיה להגברת לחץ מים
 

בדיקות שכדאי לבצע לפני הגברת לחץ מים

 
עבודה מקצועית להגברת לחץ מים מבוססת במידה רבה על התאמת המשאבה והשירות עבור צרכי הלקוח. אלו הבדיקות העיקריות שחשוב לבצע:
 
  • מספר נקודות הברזים
  • הרעש אותה מפיקה המשאבה
  • מיקום המשאבה
  • צריכת החשמל של המשאבה
  • מצב הצנרת בבניין
 
אנחנו בחברת הצדיקים יודעים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות טרם הגברת לחץ מים. מאחורינו ניסיון משמעותי של שנים רבות, רקע מקצועי ובעיקר לקוחות מרוצים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו והפסיקו לסבול מזרימת מים נמוכה. אנו מתחייבים למחירים נמוכים ולעמידה בלוח זמנים לצורך שירותי אינסטלציה מכל סוג.