איתור נזילות

 
 
זמן הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות!!
 
יש הרבה סיבות שיכולות לגרום לנזילות. איטום לא איכותי בתשתית הבית, הפרשי טמפרטורות, סדקים בקירות, פיצוץ בצנרת וכן הלאה הם רק חלק מהגורמים הבולטים. אף על פי כן, הדרך היחידה להתמודד עם נזילות היא לאתר אותן במהירות.

לא כדאי להמתין לפני איתור נזילות היות והן נוטות להחמיר ולייצר נזקים בלתי הפיכים לציוד, לחפצים, לרהיטים ולמבנה עצמו. נזילה קטנה יכולה להפוך לרטיבות בתוך שעות בודדות, בעיקר בבתים ישנים או מבנים משותפים. השאלה היא כיצד מבצעים איתור נזילות ומי אחראי על התפקיד הזה.
 
צלצלו עכשיו - 052-5633362
 

מה המשמעות של איתור נזילות מקצועי?

 
ראשית, כדאי להקדים ולומר כי כיום אין צורך בשבירת קירות לצורך איתור נזילות. יש כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים מעקב אחר הנזילה גם בתוך הקיר, באמצעות אינפרא אדום וגלאים מיוחדים. איתור נזילות בצורה כזו מבטיח יתרונות משמעותיים:
 
  • מינימום הרס למבנה ולבית
  • איתור מיידי ומהיר
  • אמינות גבוהה בזיהוי נקודות הנזילה
  • מציאת פתרונות מקוריים לבעיות איטום, רטיבות ונזילות
 
שנית, חשוב להדגיש את המעורבות של אנשי מקצוע בתחום של איטום נזילות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קבלנים או בעלי מלאכה ללא רקע באינסטלציה אינם מסוגלים לבצע איתור נזילות יעיל. רק אינסטלטור המגיע מהתחום ומבין את המשמעות של נזילות יכול לעמוד לרשות הלקוח.
 

בחירת חברה לשירותי איתור נזילות

 
 
השיקול העיקרי בעת בחירת חברה לשירותי איתור נזילות הוא מקצועיות. יש לברר על הניסיון הספציפי של החברה, להתעניין לגבי פרויקטים קודמים שביצעה ובמידת הצורך גם ליצור קשר עם לקוחות. נזילות פשוטות ניתנות לפתרון מהיר ובעלות נמוכה, לעומת נזילות מורכבות המחייבות לעיתים החלפה של צינורות, תשתית ואינסטלציה. תפקידם של נציגי החברה הוא לספק עבור הלקוח הצעת מחיר הגיונית ואמינה ולעזור לו לבחור את הפתרון האידיאלי עבור הצנרת.
 
 
 
איתור נזילות
 
 
 
 
שיקול נוסף שבא לידי ביטוי בעת בחירת חברה לשירותי איתור נזילות הוא הזמינות. כפי שהוזכר, אין להקל ראש בנזילות קטנות או גדולות וחשוב להקדים תרופה למכה. יש להזמין אינסטלטור במהירות עד הבית, העסק או המשרד ולתאם שירותי איתור נזילות במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עבודה איכותית של איתור נזילות מבוססת על שימוש בציוד משוכלל, אולם היא תלויה במידה רבה גם במהירות התגובה.
 

כמה עולה לבצע איתור נזילות?

 
בעלי בתים וגם שוכרי דירות תוהים לעיתים קרובות על המחיר של שירותי איתור נזילות. כדאי לדעת שלא מדובר בשירות יקר ובאמצעות יצירת קשר עם חברה מקצועית ניתן אפילו להוזיל אותו. אנחנו בחברת האינסטלציה הצדיקים מספקים שירותי איתור נזילות כבר משנת 1989. העובדים שלנו מכירים היטב את צרכי הלקוחות וגם יודעים לזהות פתרונות יצירתיים עבור איתור נזילות חמורות. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותיהנו עוד היום משירותי אינסטלציה ואיתור נזילות ברמה שלא הכרתם.