אינסטלטור 24

 
 
הצנרת שוב התפוצצה? יש לכם סתימה בשירותים שאתם לא מצליחים להעלים? יש לפתע רטיבות שהתפרצה מהתקרה? בכל המקרים הללו, אתם זקוקים לאינסטלטור זמין שיגיע תוך זמן קצר, ויגיע לטפל בבעיה.
 
מהירות הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות
 
חברת צדיקים, היא חברת אינסטלציה בפריסה רחבה מאזור השרון ועד לאזור השפלה. אנו מתחייבים לספק לכם אינסטלטור 24 שעות זמין כל העת, והחשוב מכל - האינסטלטור שלנו מחויב להגיע אליכם תוך 8 עד 10 דקות לכל היותר מהרגע שיצרתם אתנו קשר!
 
אם אתם זקוקים כבר עכשיו לאינסטלטור זמין, צרו אתנו קשר במהירות בטלפון
050-9344444 052-5633362
 
אינסטלטור 24 שעות
 
 
 
שירותי אינסטלציה 24 שעות
 
 
 
אינסטלטורים 24 שעות
 
ט.ל.ח
 
 
 
 

איך האינסטלטור 24 שעות שלנו מגיע במהירות?

 
אפשר שאתם תוהים איך אנחנו מתחייבים לספק לכם אינסטלטור 24 שעות שיגיע תוך עשר דקות לכל היותר - זה נשמע כמו הבטחה רצינית שקשה להגישם. בפועל, לחברת צדיקים ניסיון רב בתחום, ואלפי הלקוחות ששירתנו לאורך שנות פעילותנו מעידים על כך. ראשית של חברת צדיקים בשנת 1989, ומאז גדלנו והתפחנו. נכון להיום אנו פעילים בכל חלקי הארץ. יש לנו אינסטלטורים שעובדים בתל אביב, בראשון לציון, ברמת השרון, בלוד, ביהוד, ברעננה, בבת ים, בנתניה, ביפו, ברשפון ובאזורים נוספים. הפריסה הרחבה הזו מאפשרת לנו בעצם לפעול בקנה מידה רחב מאד - מרחובות בדרום ועד לנתניה בצפון. לכל הערים הללו וגם ליישובים בסביבה, יכולים האינסטלטורים הרבים שעובדים בחברה להגיע במהירות, בכל שעה ביום.
 

זמינות בכל שעות הלילה

 
חשוב מאד לציין כי כשאנחנו מתחייבים שיהיה עבורכם אינסטלטור 24 שעות זמין תמיד, הרי שמבחינתנו מילה זו מילה. האינסטלטורים שלנו מוכנים בכל עת, כולל לעבודות של מקרי חירום - כמו למשל טיפול בהצפות ביוב בבתים ובמשרדים בשעות הלילה או בשעות הבוקר המוקדמות. עם זאת, כמובן שאפשר ליצור אתנו קשר גם בשעות העבודה הרגילות. אנו שמחים לספק לכם את הישירות בשעה 6 בבוקר, 12 בצהריים, 6 בערב או בחצות הלילה - ובכל שעה אחרת ביממה. כך אם הבעיה לא דחופה, אפשר ליצור אתנו קשר בשעות היום, אבל אם נדרש טיפול מהיר תוך כמה דקות - אנחנו תמיד זמינים עבורכם.
 

מעסיקים רק את המקצוענים המובילים

 
אחד הדברים שמייחדים מאד את חברת צדיקים לעומת חברות אחרות, הוא שאנחנו לא רק מתחייבים לספק לכם אינסטלטור 24 שעות, אלא גם מתחייבים שהוא יהיה מקצועי במיוחד. סוג ההצלחה בפעילות של צדיקים לאורך יותר מ25 שנות פעילות, הוא בכך שהיא הקפידה להעסיק אך ורק את האינסטלטורים המובילים ביישובים ברחבי הארץ. הסטנדרטים שלנו הם הגבוהים ביותר - ולכן גם העבודות הן ברמה הגבוהה ביותר.
 
זה הזמן לקבל את הטיפול ההולם
 
אין עוד סיבה שאתם תמשיכו לסבול מבעיות אינסטלציה. טלפון אחד לחברת צדיקים - ותוך עשר דקות אחד מהאינסטלטורים המקצועיים שלנו כבר יגיע ויתחיל לטפל בבעיה. צרו קשר - ותיהנו משירות מעולה!