אינסטלטור ברחובות

 
מה תפקידו של האינסטלטור?

אינסטלטורים רבים בישראל פועלים יום יום כדי לעזור ללקוחות רבים ומיואשים שנתקלים בבעיות במערכת הצנרת הביתית. גם אם נראה לכם שאתם פותחים סתימות מעולה באמצעות פומפה, לפעמים הבעיה היא הרבה יותר רחבה. בעיות בצנרת מאז ומעולם היו וגם צנרת חדשה לחלוטין יכולה לסבוך מפיצוץ פתאומי בגלל לחץ מים גבוה, קדיחה בקיר או כל חבלה אחרת שיכולה להיגרם משלל סיבות. אינסטלטור ברחובות, בבת ים, בתל אביב ובכל עיר אחרת בארץ עובדים מסביב לשעון יום וליל במתכונת שגרה וגם לבעיות חירום.

 
מהירות הגעה של 8-10 דקות בהתחייבות!!
 

מהם בעיות לא דחופות בתחום האינסטלציה?

 
אינסטלטורים ברחבי הארץ מעניקים שירותי אינסטלציה על כל הקשת הרחבה של הבדיקות והטיפולים. האינסטלטור הוא בעל מקצוע שאמון על הצנרת הביתית ועבודתו כולל החלפת חלקים פגומים בצנרת, התקנת צרת חדשה בהקמת בית או הוספת יחידה דיור, תיקון כשאנחנו מזמינים אינסטלטור אנחנו צריכים לשים לב האם המקרה שלנו הוא דחוף או לא. פעמים רבות אנשים קוראים לאינסטלטורים בשעות מאוד מאוחרות או בימי מנוחה בלי להבין שהמקרה לא כל כך חמור ואפשר לחכות איתו לבוקר או לימי העבודה המקובלים. בעיות שגרתיות הם סתימה בשירותים או במקלחת שלא גורמות להצפות מיידיות. יש סתימות שלא מאפשרות למים להתנקז לחלוטין ויש סתימות שרק מקשות על המים עצמם. בכל מקרה גם סתימה יכולה לחכות ואינה מצריכה קריאה מיידית.

 

האם יש צורך לקרוא לאינסטלטור לבדיקה שגרתית?

 
אמנם בשגרה יש בעיות רבות שיכולות לצוץ אך לפעמים אנחנו צריכים לקרוא לאינסטלטור גם כדי לבצע בדיקה. מאתרי נזילות ואינסטלטורים ברחבי הארץ מגיעים למבנים אחת לשנה או לתקופה יותר קצרה או ארוכה לפי סוג המבנה והפעילות שלו, כדי לבצע בדיקת נזילות שגרתית. בעזרת ציוד משוכלל כמו למשל סיבים אופטיים או מצלמה תרמית ניתן להתרשם מזרימת מים לקויה בחלק מהצנרת, נזילות קטנות ועוד שלל בעיות. מומלץ לבצע בדיקות אינסטלציה לבתים ישנים במידה או לכל בית שלא עבר בדיקה כזו במשך זמן רב.


 
אינסטלטור ברחובות
 

מה הם התכונות החשובות לאינסטלטור מומלץ?

 
  • אינסטלטור ברחובות והסביבה חייב להיות אינסטלטור מוסמך ומקצועי. ללא מקצועיות יכול להיות שלא רק שהבעיות שלנו לא ייתפרו אלא יוחמרו. אם אתם קוראים לאינסטלטור כדי שיטפל בנזילה מסוימת שהתגלתה, אפילו באופן מקרי, במדיה והוא לא יחליף את הצנרת כמו שצריך, יתקין לכם חלק ישן במקום חלק חדש או כל טעות בסיסית אחרת, אתם יכולים להיות בבעיה צרורה בהמשך. המקצועיות היא אחד היסודות הכי חשובים של כל בעל מקצוע.

  • מעבר למקצועיות שלו, האינסטלטור חייב להיות אינסטלטור אמין. יש הרבה נוכלים שמגיעים לבתי לקוחות וקובעים מחירים לא הוגנים בניצול התמימות של הלקוחות. אל תפעלו עם חובבנים גם אם הם מציעים לכם מחיר נמוך יותר אך מצד שני תמיד תדעו מה המחיר המומלץ לטיפול שאתם צריכים ולהתעניין במחירון לפני שבעל המקצוע בכלל מתחיל לטפל לכם בבעיה.
 

האם כל בעיה בצנרת דורשת קראיה לאינסטלטור?

 
לא כל בעיה בצנרת מחייבת אתכם לקרוא לאינסטלטור. יש בעיות רבות שאתם יכולים לפתור בעצמכם או לפחות לגלות האם בכלל יש בעיה. בכל מצב בו אתם חושדים לבעיה במערכת המים מומלץ לכם ללכת אל הברז הראשי ולסגור אותו. אחרי שתסגרו את הברז הראשי הביטו במחוגים ותראו אם הם מסתובבים. במידה והמחוגים ממשיכים להסתובב, אפיל ובאיטיות, מים ממשיכים לברוח לכם מהצנרת ואתם למעשה מחויבים בכסף שיגיע לחשבון המים שלכם, וזה אומר שיש לכם נזילה.

 
 

אלו עוד סימנים יש לנזילה

 
 
 
אם אתם רואים סימני קילוף על הקיר או שהצבע של הקיר דוהה, יש לכם נזילה. אינסטלטור ברחובות יכול לבדוק את הנזילות בלי להרוס לכם את הקיר על ידי שימוש באמצעים מתקדמים כמו מצלמה תרמית. בכל חשד שיש לכם לגבי נזילה חשוב מאוד לעצור אותה כמה שיותר מהר.
אנחנו בצדיקים מציעים לכם שירותי אינסטלציה מקצועיים והוגנים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
להזמנת אינסטלטור מכל מקום ורחובות בפרט במהירות הגעה של 10 דקות צלצלו עכשיו! 054-2944444
 
 
"פתרונות אינסטלציה בפריסה ארצית"
"י.ה.ל שירותי אינסטלציה"
(ציון 9.81)
 
phone number
 
 
 
"אינסטלטוב"
(ציון 9.85)
 
phone number
 
 
 
אלעד האינסטלטור
(ציון 9.77)
 
phone number
 
 
 
"אבא ישראל" אינסטלציה
 
phone number
 
 
 
"24/7 אינסטלטורים" בפריסה ארצית
(ציון 9.74)
 
phone number