איך מחליפים ברז

 
מוצר שגרתי אך מתוחכם למדי

אתם משתמשים בו באופן יום יומי אך אתם לא באמת מודעים למנגנון שמאחוריו, לדרך שבה הוא פועל ו-ודאי לא הדרך שבה הוא מותקן או מיוצר. הברז שמוציא לכם מים רבים במקלחת, בכיור או בשירותים פועל בנאמנות שנים רבות ויש לו עיצובים רבים ויוקרתיים אל מול ברזים יחסית פשוטים, אך כשמגיע העת להחליפו, זה הזמן להיפרד ועל הדרך גם להבין כיצד מתקינים אותו ולמי בכלל צריך לקרוא. ישנם מגוון שירותי אינסטלציה וביניהם גם החלפת ברז אפשרית, אך חשוב שתכירו את התהליך ואולי אפילו תדעו כיצד לבצע זאת לבדכם ללא קריאה לבעל מקצוע.

 

איך להחליף ברז ללא שירותי אינסטלציה?

 
ראשית, עליכם להיערך עם כל הכלים מראש. למי שאין את הכלים הדרושים כבר יימצא בבעיה מנקודת הפתיחה אך אפשר להשיג אותם בקלות משכן, בן משפחה, חבר טוב, השכרה שלהם או לקנות אותם כי תמיד טוב שיש כלי עבודה בבית.

כלי העבודה הם מפתח שוודי באותו גודל שתואם לברז, מברג לפי הברגים המותאמים, מפתח צינורות קטן, ספריי התזה שמקל על פתיחה של אומים לעבודה פשוטה יותר, פשתן, טפלון לנעילה, זווית וכמובן הברז שמיועד להחלפה.

 
 
שירותי אינסטלציה
 
 

מהלך העבודה בהחלפת ברז

 
ראשית, לפני שמתחילים, חשוב לסגור את השיבר הראשי של המים הקרים וגם את השיבר של דוד השמש שאחראי על המים החמים וכדי לוודא שכל המים התנקזו מהצנרת, פתחו את הברז עד לריקון מוחלט. לאחר מכן יש לפרק בעזרת מפתח שוודי את האומים ולהוציא את הברז. יש להתיז את חומר ההתזה על האזור ולהמתין מספר דקות עד שיעבוד, לאחר מכן בעזרת הזווית יש להוציא את שני החלקים שנמצאים בתוך הקיר ועל הדרך גם לוודא שבחורים שנוצרו אין חלודה ואין לכלוך מיותר, זוהי הזדמנות טובה לניקיון קצר.

 
 
 

שלב ההתקנה

 
 
 
זהו השלב בו יש להתקין את הברז החדש בשירותי אינסטלציה עצמאיים. כל הברזים מגיעים באותה מידה כאשר חמישה עשר סנטימטרים הם המרחק בין שני החיבורים. יש להכניס את החיבורים החדשים לחורים שנשארו ריקים בתוך הקיר, סביבם ללפף פשתן מלמטה עד למעלה, כאשר הוא מתוח היטב ולחזור על הפעולה עם הטפלון לאטימה מוחלטת. את הברז יש ליישר עם פלס לאחר ההתקנה, ואז להתקין את כל שאר החלקים למשל הדסקיות, הגומיות ושני האטמים שמגיעים עם כל ברז
 
 
 
לא הצלחתם להחליף את הברז - אנחנו לא נשאיר אותכם לבד התקשרו למספר 052-5633362 ונשמח לעמוד לשירותכם